UKS Delfin Garwolin

Debiut Natalii Burno na Mistrzostwach Polski !!!

Pływalnia Aqua Lublin była areną zmagań podczas Mistrzostw Polski Juniorów 15 letnich, które odbyły się w dniach 13-16.07.2023. W zawodach wzięło udział 465 zawodników z 161 klubów z całej Polski, a wśród nich jedna zawodniczka UKS Delfin Garwolin – Natalia Burno. Podopieczna trenera Wojciech Mianowskiego na 5 startów zanotowała 3 rekordy życiowe, a zdecydowanie najbardziej Jej wartościowym rezultatem był czas 1:15:49 jaki uzyskała w rywalizacji na 100m stylem motylkowym, ustanawiając tym samym nowy rekord powiatu garwolińskiego w kategorii Seniorek! Natalia rekordy życiowe ustanowiła jeszcze na 50m dowolnym i 200m zmiennym. Odnotować należy jeszcze ustanowiony przez Nią w Lublinie rekord powiatu w kategorii Juniorek 15 lat na 50m stylem motylkowym z czasem 32:99 Warto nadmienić, że w rywalizacji na 200m stylem motylkowym Natalii zabrakło jednego miejsca by znaleźć się w Finale B, co jak na debiut w Mistrzostwach Polski to super wynik.