UKS Delfin Garwolin

Dwa rekordy powiatu na zawodach w Lublinie !!!

Pływalnia Aqua Lublin była gospodarzem Grand Prix Polski rozgrywanego w dniach 27-28.03.2021r. Wśród 829 zawodników z 121 klubów z całej Polski wystartowało 7 podopiecznych trenera Łukasza Zawadzkiego ( Witak Jakub, Witak Natalia, Kałaska Karolina, Staros Maksymilian, Śliński Hubert, Szczerba Karolina i Kot Małgorzata ) oraz 3 zawodników trenująca na co dzień pod okiem trenera Wojciecha Mianowskiego ( Kaczorowski Miłosz, Karczmarczyk Julia i Więckowska Alicja ). Oprócz Alicji, która startowała na dystansie 880m stylem dowolnym, wszyscy ścigali na 200 m stylem grzbietowym i wszyscy zakończyli swoje zmagania rekordami życiowymi. Na szczególną uwagę zasługuje wynik uzyskany przez Julię, która to w niedzielę uzyskując czas 2:47:10 ustanowiła nowy rekord powiatu garwolińskiego w kategorii 15 – letnich Juniorek. Oprócz Julii, tyle, że w kategorii Juniorek 18-letnich rekord powiatu ustanowiła Alicja i teraz wynosi on 10:10:90.