UKS Delfin Garwolin

Filip Poszytek szósty na Warszawiance !!!

W dniach 02-03.06.2023 r. na pływalni Wodnego Parku Warszawianka odbyły się Otwarte Letnie Mistrzostwa Warszawy, które zgromadziły ponad tysiąc zawodników z 59 klubów z całej Polski. Nasz Klub reprezentowało 10 zawodników, wśród których najwyżej w końcowym rachunku został sklasyfikowany Filip Poszytek, który zajął 6 miejsce na 100m motylem za co otrzymał pamiątkowy dyplom. Pokonując ten dystans w czasie 1:13:39 ustanowił nowy rekord powiatu garwolińskiego w kategorii Młodzików 13 letnich. Podczas zawodów  na Warszawiance bardzo udany start w tej samej konkurencji co Filip zanotowała Burno Natalia, która z czasem 1:15:97 pobiła dotychczasowy rekord powiatu w kategorii Seniorek. Z nastawieniem pobicia dwóch nowych rekordów powiatu w kategorii Młodziczek 13 letnich do Warszawy jechała również Dziewanowska Nikola.  Sztuka ta Jej się udała w rywalizacji na 200m zmienny ( 2:59:09 ) i 400 dowolny ( 5:32:51 ).