UKS Delfin Garwolin

Jagoda Jonak i Piotr Więckowski z rekordami powiatu na Mistrzostwach Polski !!!

W dniach 18-21.07.2023 w Oświęcimiu odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu Juniorów 17-18 lat. W zawodach w których wystąpiło 389 zawodników 107 klubów z całej Polski znalazła się dwójka Naszych pływaków: Jagoda Jonak i Piotr Więckowski. Podopieczni trenera Wojtka z Oświęcimia wrócili z dwoma rekordami powiatu garwolińskiego w kategorii Seniorów. Już pierwszego dnia zawodów Piotrek ustanowił nowy rekord na 800m stylem dowolnym ( 9:52:91 ). Jagoda kazała na nowy rekord kazała czekać do trzeciego dnia mistrzostw, a uczyniła to na dystansie 50m stylem motylkowym ( 32:56 ). Wyjazd na Mistrzostwa został współfinansowany przez Starostwo Powiatu Garwolińskiego, za co serdecznie dziękujemy. W ten o to sposób zakończyliśmy już wszyscy Sezon 2022/2023, który patrząc na wyniki całego naszego klubu trzeba uznać za bardzo udany. Teraz czas na odpoczynek i zasłużone wakacje.