UKS Delfin Garwolin

Karczmarczyk i Więckowski z nowymi rekordami !!!

Pływalnia Aqua Lublin była gospodarzem Zimowych Mistrzostw Województwa Lubelskiego w pływaniu, które odbyły się w miniony weekend ( 5-6.11. ).

Mimo, że regulamin zawodów pozwalał startować zawodnikom z poza Lubelszczyzny, to jednak były to starty poza konkursem. Nie przeszkodziło to jednak dwójce Naszym zawodnikom: Julii Karczmarczyk i Piotrowi Więckowskiemu na udział w tych zawodach. Podopieczni trenera Wojtka wypadli bardzo dobrze, czego dowodem jest ustanowienie przez nich 3 rekordów powiatu garwolińskiego Seniorów. Dwa z nich padły łupem Julki ( 200m grzbiet – 2:32:97 i 100m zmienny – 1:14:02 ) i jeden Piotra ( 800m dowolny – 9:37:45 ). Piotrek dołożył jeszcze jeden rekord ale w kategorii Juniorów 16 lat z czasem 4:43:74 na 400m dowolnym.