5 grudnia z okazji zbliżających się Mikołajek na Garwolance odbyły się zawody pływackie w których to udział, ze względów bezpieczeństwa wzięli udział tylko zawodnicy zrzeszeni w Naszym Klubie. Mimo braku publiczności oraz zawodników z innych klubów, o atmosferę zawodów zadbali członkowie Zarządu, którzy dzięki swoim staraniom zapewnili nagrody dla wszystkich uczestników. Nie mogło zabraknąć sędziów, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem zawodów, a na koniec dekoracji najszybszych zawodników, którzy to otrzymywali medale z rąk Burmistrza Garwolina Pani Marzeny Świeczak. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju zawody odbyły się w II Blokach. W I Bloku zawodów startowali zawodnicy 11 – letni i młodsi. Bez wątpienia ozdobą I Bloku zawodów był występ Siwek Barbary, która to w rywalizacji na 50m stylem dowolnym z czasem 32:23 ustanowiła nowy rekord powiatu garwolińskiego w kategorii Dzieci 11 lat. Po zakończeniu wyścigów i dekoracji najszybszych zawodników z I Bloku przyszedł czas na starty zawodników 12 – letnich i starszych. II Blok zawodów również przyniósł nam kilka ciekawych rezultatów, a najciekawszy z nich to zapewne wynik Tomasza Grzegrzółki na 50m stylem dowolnym ( 27:06 ), który to oprócz nowego rekordu powiatu w kategorii Juniorów 14 lat, pozwolił mu uzyskać II klasę sportową w tej kategorii wiekowej. Oprócz Tomka w tej samej konkurencji jeszcze Frąckiewicz Emilia ustanowiła rekord powiatu tylko w kategorii Juniorek 17 – lat ( 29:46 ). Warto jeszcze odnotować wynik uzyskany przez Wojciecha Grzegrzółkę w rywalizacji na 50m stylem klasycznym ( 39:49 ), który to od soboty jest nowym rekordem Klubu w kategorii Młodzików 13 – letnich.