UKS Delfin Garwolin

Nasi zawodnicy ze stypendiami Starosty !!!

W dniu 11.07.2023 r. w siedzibie Starostwa Powiatu Garwolińskiego odbyło się uroczyste wręczenie stypendium sportowych za uzyskane wyniki w roku 2022. Wśród szczęśliwców znalazło się 16 naszych zawodników, którzy spełnili wymagania do uzyskania stypendium, a byli to: Mućko Oliwia i Szopa Alicja ( obydwie podopieczne trenera Łukasza Biernackiego ), rodzeństwo Michalec: Szymon, Maja i Gabriela ( cała trójka trenująca pod okiem trenera Łukasza Zawadzkiego ). Największą grupę stanowili zawodnicy trenera Wojciecha Mianowskiego, a utworzyli ją: Kot Małgorzata, Karczmarczyk Julia, Szaniawski Hubert, Grzegrzółka Tomasz, Jonak Jagoda, Więckowska Alicja, Burno Natalia, Śliński Hubert, Poszytek Filip, Domańska Karolina oraz Kaczorowski Miłosz. Wszystkim Naszym stypendystom gratulujemy, a uzyskane stypendium niech pomoże w pokryciu chociaż części kosztów związanych z trenowaniem, jak również niech będzie motywacją do jeszcze cięższej pracy w następnym sezonieJ