UKS Delfin Garwolin

Nasza Jagoda najlepszym sportowcem roku 2022 !!!

W środę 22 marca w Sali widowiskowej CSiK w Garwolinie odbyła się uroczysta Gala, podczas której to, poznaliśmy Najlepszego Sportowca Powiatu Garwolińskiego w roku 2022. W drodze głosowania, które trwało ponad miesiąc czasu, zwycięzcą plebiscytu organizowanego przez CSiK oraz portal wirtualnygarwolin.pl została Nasza zawodniczka Jonak Jagoda !!! Zwycięstwo nie byłoby możliwe gdyby nie głosy oddawane przez całe Nasze pływackie społeczeństwo, dlatego ta nagroda jest sukcesem nas wszystkich, a 31.61 % wszystkich głosów jest potwierdzeniem, że zaangażowaliśmy się wszyscy w głosowanie. W imieniu Jagody za pośrednictwem Naszej strony chcemy wszystkim podziękować za oddane głosy. Podczas gali Jagodzie towarzyszyła mama Renata, trener Wojtek, wszyscy zawodnicy, którzy na co dzień trenują z Jagodą oraz Zarząd Naszego Klubu. Mamy nadzieję że kolejna wygrana w tym plebiscycie Naszego zawodnika ( wcześniej Adam Kenig i Mateusz Szczypek ), pomoże zauważyć pływanie w Naszym powiecie a dla młodszych zawodników będzie zachętą do ciężkiej pracy.