UKS Delfin Garwolin

Relacja z Raszyna. Z medalami na Okręgu !!!

22.04.2022 w Raszynie odbyły się Otwarte Wiosenne Mistrzostwa Okręgu Warszawsko – Mazowieckiego, na które wydelegowaliśmy 14 – osobową reprezentację. Podopieczni trenera Wojtka zdobyli łącznie 10 medali.

Złotym medalistą w rywalizacji na 50m stylem grzbietowym został Śliński Hubert. Aż trzykrotnie na II miejscu została sklasyfikowana Jonak Jagoda która płynęła wszystkie trzy dystanse stylem klasycznym ( 50, 100 i 200m ). Dwa medale wywalczył w Raszynie Kaczorowski Miłosz, który za 200m stylem dowolnym odebrał srebrny medal, a za 100m dowolnym – brązowy. Srebrne medale do Garwolina przywiozły jeszcze: Kot Małgorzata ( 50m grzbiet ), Karczmarczyk Julia ( 200m grzbiet ) i Więckowska Alicja ( 400m dowolny ). Medal brązowy za rywalizację na 100m stylem motylkowym otrzymała Burno Natalia. Na szczególną uwagę zasługuje wynik uzyskany przez Julię na 50m stylem grzbietowym ( 33:70 ) oraz Jagodę na 100m klasykiem ( 1:21:34 ), gdyż obydwa te rezultaty to rekordy naszego powiatu w kategorii Seniorek.