UKS Delfin Garwolin

Sezon 2022/2023 rozpoczęty !!!

W dniach 16-23.08.2022 roku przebywaliśmy w Ustroniu Morskim na obozie pływackim. Mieszkaliśmy w ośrodku Janosik, a treningi odbywaliśmy na pływalni Helios. Oprócz treningów codziennie wyczekiwaliśmy następnych rund 55 Gry o Wszystko.

Kolejne atrakcje, które mieliśmy zapewnione to paintball, strzelanie z łuków, ognisko, gra terenowa i wycieczka rowerowa. W związku z faktem, że pogoda Nam dopisała to codzienne plażowanie to był już rytuał, którego nie mieliśmy dosyć. Nie mogło się oczywiście obyć bez tradycyjnego Chrztu i Kalambur. Rozgrywki w ziemniaka, siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, tenis stołowy, bilard, piłkarzyki, frisbee odbywały się niemal codziennie. Zostaliśmy przeszkoleni z zakresu pierwszej pomocy przez miejscowych ratowników WOPR. Na koniec obozu mieliśmy przyjemność sprawdzić się po tygodniu trenowania podczas zawodów, w których rywalizowaliśmy z zawodnikami z Piętnastki Bydgoszcz, Olimpii Świecie i Tytan SP 65 Bydgoszcz. Tydzień to zdecydowanie za krótko, bo naprawdę aż żal było wyjeżdżać do domu z urokliwego Ustronia. Wracamy do Garwolina zadowoleni dając bardzo wysoko ocenę dla tego obozu ale też ciekawi co przyniesie nowy sezon….