UKS Delfin Garwolin

Szaniawski i Poszytek wysoko na OMDO !!!

20.06.2023 r. odbył się Wielki Finał cyklu zawodów Od Młodzika Do Olimpijczyka, w którym wystąpiła czwórka Naszych zawodników, która przebrnęła przez VI etapowe eliminacje. Cała czwórka czyli: Dziewanowska Nikola, Szczypek Kaja, Poszytek Filip oraz Szaniawski Hubert w miniony wtorek na pływalni WUM-u zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Najwyżej sklasyfikowany został Hubert zajmując V miejsce na 100m stylem dowolnym, a tuż za nim, bo na VI miejscu tyle, że na 100m motylem zakończył Filip, który dopływając w czasie 1:12:33 ustanowił rekord powiatu garwolińskiego w kategorii Młodzików 13 – letnich. Zarówno Filip jak Hubert, otrzymali pamiątkowe dyplomy za zajęcie swoich miejsc. Wśród Młodziczek 13-letnich nowy rekord powiatu ustanowiła jeszcze Nikola, która podobnie jak Filip 100m motylem pokonała w czasie 1:19:29.