UKS Delfin Garwolin

Szaniawski i Więckowski  nowymi rekordami powiatu w Lublinie !!!

Aqua Lublin była gospodarzem zmagań podczas Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Pływaniu Długodystansowym które odbyły się 11.02.2023 roku w stolicy Lubelszczyzny. W zawodach, w których wzięło udział 194 zawodników z 22 klubów, startowali również Nasi zawodnicy, a byli to: Karczmarczyk Julia, Szaniawski Hubert, Kaczorowski Miłosz oraz Więckowski Piotr. Julia startowała na 1500m dowolnym, a chłopcy 800m dowolnym. Na szczególną uwagę zasługuje wynik uzyskany przez Piotrka ( 9:58:06 ) ustanawiając w ten sposób nowy rekord powiatu garwolińskiego w kategorii Seniorów. Na wysokości zadania stanął również Hubert który dopływając w czasie 11:03:98 ustanowił również rekord powiatu tyle, że w kategorii Juniorów 14 letnich. Zważywszy na fakt że jesteśmy z poza Województwa Lubelskiego to startowaliśmy poza konkurencją, a szkoda bo Julia przywiozła by medal, gdyż przepłynęła swój dystans z trzecim czasem. Na przestrzeni lat zrobiliśmy duży progres w pływaniu długodystansowym, czego dowodem są coraz lepsze czasy jakie uzyskujemy w tych konkurencjach jak również fakt, że co raz więcej zawodników z Naszego Klubu chce mierzyć się z tymi dystansami.