1. | | SEREWIŚ Bartek | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 36.57 | 211 | | |
2. | | DOMINOWSKI Mikołaj | 04 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 37.52 | 196 | | |
3. | | FIC Nikodem | 03 | UKS Delfin Garwolin | 37.78 | 192 | | |
4. | | WRZOSEK Bartosz | 04 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 39.41 | 169 | | |
5. | | RUMAN Julian | 05 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 39.59 | 166 | | |
6. | | CZOPEK Jakub | 03 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 42.38 | 136 | | |
7. | | SOLKA Damian | 03 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 43.59 | 125 | | |
8. | | SKOMORUCHA Maciej | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 43.78 | 123 | | |
9. | | SIWEK Stanisław | 05 | UKS Delfin Garwolin | 44.51 | 117 | | |
10. | | WYSZOMIERSKI Kacper | 05 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 46.03 | 106 | | |
11. | | BOLESTA Jacek | 03 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 47.83 | 94 | | |
12. | | WARDAK Marcin | 04 | UKS Delfin Garwolin | 51.13 | 77 | | |
13. | | SOSZYŃSKI Patryk | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 54.03 | 65 | | |
14. | | ADAMCZUK Karol | 03 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 1:06.05 | 35 | | |
1. | | REMISZEWSKI Paweł | 98 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 28.26 | 459 | | |
2. | | JASIONOWSKI Mikołaj | 01 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 29.06 | 422 | | |
3. | | KORDOWSKI Konrad | 00 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 29.17 | 417 | | |
4. | | PRĘTCZYŃSKI Karol | 99 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 29.22 | 415 | | |
5. | | KENIG Adam | 99 | UKS Delfin Garwolin | 29.43 | 406 | | |
6. | | SIWEK Klaudiusz | 99 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 29.47 | 404 | | |
7. | | CIEŚLUK Łukasz | 98 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 29.81 | 391 | | |
8. | | WASILEWSKI Artur | 98 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 30.63 | 360 | | |
9. | | DELUGA Patryk | 99 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 31.90 | 319 | | |
10. | | MARCZAK Arkadiusz | 99 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 32.36 | 305 | | |
11. | | WOJCIECHOWSKI Piotr | 99 | UKS Delfin Garwolin | 33.28 | 281 | | |
12. | | WĄSAK Witold | 01 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 33.83 | 267 | | |
13. | | MATEJKO Maciej | 02 | UKS Delfin Garwolin | 34.28 | 257 | | |
14. | | KRYSTOSZYK Maciej | 02 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 36.42 | 214 | | |
15. | | HARTMAN Kamil | 02 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 37.44 | 197 | | |
16. | | ŚLEDZIŃSKI Piotr | 02 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 38.50 | 181 | | |
17. | | KARAKULA Michał | 02 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 39.11 | 173 | | |
1. | | ULECKA Malwina | 06 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 22.31 | 159 | | |
2. | | CHWEDORCZUK Kamila | 07 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 22.41 | 157 | | |
3. | | KARCZMARCZYK Julia | 06 | UKS Delfin Garwolin | 23.16 | 142 | | |
4. | | DACKÓW Natalia | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 23.91 | 129 | | |
5. | | JONAK Jagoda | 06 | UKS Delfin Garwolin | 23.96 | 128 | | |
6. | | MOCZULSKA Kaja | 07 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 24.34 | 122 | | |
7. | | DZIEWULSKA Marysia | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 24.96 | 113 | | |
8. | | KOT Małgorzata | 07 | UKS Delfin Garwolin | 24.97 | 113 | | |
9. | | LEWANDOWSKA Karolina | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 25.50 | 106 | | |
10. | | KIJEWSKA Wera | 06 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 26.84 | 91 | | |
| | ROZBICKA Oliwia | 07 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 26.84 | 91 | | |
12. | | KOSZYCKA Anna | 08 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 27.63 | 83 | | |
13. | | GAWRYCHOWSKA Wiktoria | 06 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 29.57 | 68 | | |
14. | | POŁOSA Julia | 07 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 30.92 | 59 | | |
15. | | WÓJCIK Weronika | 07 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 32.58 | 51 | | |
16. | | PODLEŚ Dominika | 06 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 33.87 | 45 | | |
17. | | GAŁECKA Klaudia | 08 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 45.20 | 19 | | |
1. | | BOCZKOWSKI Maciej | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 21.35 | 120 | | |
2. | | MAKSYMIAK Mikołaj | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 21.47 | 118 | | |
3. | | SADŁOWSKI Michał | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 22.46 | 103 | | |
4. | | BUJALSKI Bartłomiej | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 22.63 | 101 | | |
5. | | KUCZYŃSKI Kuba | 06 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 24.15 | 83 | | |
6. | | POSIEWKA Paweł | 06 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 24.53 | 79 | | |
7. | | ADAMCZUK Wiktor | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 25.00 | 75 | | |
8. | | RUMAN Tomasz | 08 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 25.17 | 73 | | |
9. | | ULICKI Jakub | 08 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 25.87 | 67 | | |
10. | | WOŻNICA Szymon | 06 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 27.13 | 58 | | |
11. | | KIJEWSKI Tobiasz | 08 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 27.78 | 54 | | |
12. | | BORAWSKI Jakub | 06 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 29.24 | 46 | | |
13. | | MIERZEJEWSKI Bartosz | 06 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 31.25 | 38 | | |
1. | | BAKUŁA Milena | 04 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 38.37 | 300 | | |
2. | | WIĘCKOWSKA Alicja | 03 | UKS Delfin Garwolin | 38.70 | 292 | | |
3. | | FRĄCKIEWICZ Emilia | 03 | UKS Delfin Garwolin | 40.34 | 258 | | |
4. | | WRÓBEL Wiktoria | 04 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 41.37 | 239 | | |
5. | | RYTEL Ela | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 43.57 | 205 | | |
6. | | SKUPIŃSKA Maja | 05 | UKS Delfin Garwolin | 46.41 | 169 | | |
7. | | POSIEWKA Aleksandra | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 46.44 | 169 | | |
8. | | MOCZULSKA Oliwia | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 48.13 | 152 | | |
9. | | KRAKOWSKA Ola | 05 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 49.47 | 140 | | |
10. | | WOŻNICA Michalina | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 51.46 | 124 | | |
11. | | ULINOWICZ Klaudia | 05 | UKS Delfin Garwolin | 52.43 | 117 | | |
12. | | WITKOWSKA Julia | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 53.04 | 113 | | |
13. | | TUREK Weronika | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 56.24 | 95 | | |
14. | | WOŹNIAK Daria | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 56.69 | 93 | | |
15. | | BULAK Kalina | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 58.13 | 86 | | |
16. | | WIELĄDEK Paulina | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 58.26 | 85 | | |
DYSKW. | | LESZCZYŃSKA Maria | 05 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka |
| | O15 - brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu |
DYSKW. | | KRYSIAK Wiktoria | 05 | KS Neptun Sokolow Podlaski |
| | G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach |
1. | | LESZCZYŃSKI Mikołaj | 03 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 35.95 | 248 | | |
2. | | WRZOSEK Bartosz | 04 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 39.03 | 194 | | |
3. | | SITNIK Jakub | 03 | UKS Delfin Garwolin | 41.80 | 158 | | |
4. | | WRONA Maciej | 03 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 42.39 | 151 | | |
5. | | DROZDOWSKI Mateusz | 03 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 42.41 | 151 | | |
6. | | DOMINOWSKI Mikołaj | 04 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 42.50 | 150 | | |
7. | | WOJCIECHOWSKI Jan | 05 | UKS Delfin Garwolin | 43.66 | 138 | | |
8. | | CIEŚLUK Bartosz | 04 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 44.03 | 135 | | |
| | SOLKA Damian | 03 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 44.03 | 135 | | |
10. | | SIWEK Stanisław | 05 | UKS Delfin Garwolin | 45.06 | 126 | | |
11. | | SZTUK Kamil | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 46.44 | 115 | | |
12. | | DROZDOWSKI Piotr | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 47.03 | 111 | | |
13. | | WYSZOMIERSKI Kacper | 05 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 47.22 | 109 | | |
14. | | FAŁEK Szymon | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 47.59 | 107 | | |
15. | | MIKOŁAJCZYK Marcin | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 47.71 | 106 | | |
16. | | TRZECIAK Michał | 04 | UKS Delfin Garwolin | 48.07 | 104 | | |
17. | | BOLESTA Jacek | 03 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 48.56 | 100 | | |
18. | | KULESZA Mateusz | 04 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 48.58 | 100 | | |
19. | | JEDYNAK Michał | 03 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 48.84 | 99 | | |
20. | | KRUSZYŃSKI Michał | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 50.65 | 88 | | |
21. | | SOSZYŃSKI Patryk | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 51.85 | 82 | | |
22. | | LASOŃ Mateusz | 05 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 52.95 | 77 | | |
23. | | ADAMCZUK Karol | 03 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 53.87 | 73 | | |
24. | | PIOTROWSKI Adrian | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:07.47 | 37 | | |
1. | | ULECKA Malwina | 06 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 22.62 | 207 | | |
2. | | JONAK Jagoda | 06 | UKS Delfin Garwolin | 22.68 | 206 | | |
3. | | KARCZMARCZYK Julia | 06 | UKS Delfin Garwolin | 22.81 | 202 | | |
4. | | WIERZBICKA Natalia | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 24.08 | 172 | | |
5. | | DACKÓW Natalia | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 26.17 | 134 | | |
6. | | DZIEWULSKA Marysia | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 26.84 | 124 | | |
7. | | KOT Małgorzata | 07 | UKS Delfin Garwolin | 27.93 | 110 | | |
8. | | MOCZULSKA Kaja | 07 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 29.63 | 92 | | |
9. | | WÓJCIK Weronika | 07 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 33.31 | 65 | | |
10. | | KOSZYCKA Anna | 08 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 33.86 | 61 | | |
11. | | POŁOSA Julia | 07 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 39.28 | 39 | | |
12. | | KIJEWSKA Wera | 06 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 41.03 | 34 | | |
1. | | GAŁĄZKA Katarzyna | 04 | UKS Delfin Garwolin | 42.28 | 316 | | |
2. | | WRÓBEL Wiktoria | 04 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 45.03 | 261 | | |
3. | | KOMOREK Marcelina | 04 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 45.47 | 254 | | |
4. | | RYTEL Ela | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 46.85 | 232 | | |
5. | | ZAWADKA Marta | 04 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 47.92 | 217 | | |
6. | | KUBUJ Amelia | 05 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 48.33 | 211 | | |
7. | | MIKUCEWICZ Michalina | 04 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 48.39 | 210 | | |
8. | | LESZCZYŃSKA Maria | 05 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 49.30 | 199 | | |
9. | | WÓJCIK Łucja | 04 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 49.50 | 196 | | |
10. | | POSIEWKA Aleksandra | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 50.10 | 189 | | |
11. | | GÓRAS Natalia | 04 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 52.03 | 169 | | |
12. | | PODLEŚ Eliza | 04 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 52.28 | 167 | | |
13. | | WOŹNIAK Daria | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 53.15 | 159 | | |
14. | | KRAKOWSKA Ola | 05 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 54.02 | 151 | | |
15. | | WOŻNICA Michalina | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 56.10 | 135 | | |
16. | | TUREK Weronika | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 57.34 | 126 | | |
17. | | WITKOWSKA Julia | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 58.37 | 120 | | |
18. | | BULAK Kalina | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 1:02.71 | 96 | | |
DYSKW. | | WIELĄDEK Paulina | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski |
| | K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół |
1. | | SZATANEK Kacper | 03 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 40.73 | 238 | | |
2. | | JĘDRZEJEWSKI Maciej | 03 | UKS Delfin Garwolin | 42.17 | 214 | | |
3. | | CZOPEK Jakub | 03 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 42.56 | 208 | | |
4. | | BŁĘDOWSKI Piotr | 03 | UKS Delfin Garwolin | 45.18 | 174 | | |
5. | | BOLESTA Jacek | 03 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 45.76 | 168 | | |
6. | | MĄCZYŃSKI Jan | 04 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 46.31 | 162 | | |
7. | | KOZIOŁ Karol | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 47.55 | 149 | | |
8. | | STUPNICKI Bartosz | 03 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 47.97 | 145 | | |
9. | | SKOMORUCHA Maciej | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 48.37 | 142 | | |
10. | | WOJCIECHOWSKI Jan | 05 | UKS Delfin Garwolin | 48.59 | 140 | | |
11. | | BŁOŃSKI Patryk | 05 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 48.87 | 137 | | |
12. | | KRUSZYŃSKI Michał | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 49.67 | 131 | | |
13. | | CIEŚLUK Bartosz | 04 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 50.14 | 127 | | |
14. | | DROZDOWSKI Piotr | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 50.25 | 126 | | |
15. | | FAŁEK Szymon | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 51.05 | 121 | | |
16. | | ZALEWSKI Filip | 05 | UKS Delfin Garwolin | 51.74 | 116 | | |
17. | | KOBUS Antoni | 03 | UKS Delfin Garwolin | 52.60 | 110 | | |
18. | | SZTUK Kamil | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 53.03 | 107 | | |
19. | | WRONA Maciej | 03 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 53.37 | 105 | | |
20. | | KARGOL Michał | 04 | UKS Delfin Garwolin | 53.62 | 104 | | |
21. | | SOSZYŃSKI Patryk | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 1:01.16 | 70 | | |
22. | | ADAMCZUK Karol | 03 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 1:03.19 | 63 | | |
23. | | MIKOŁAJCZYK Marcin | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:04.15 | 60 | | |
DYSKW. | | MANAJ Olgierd | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki |
| | K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami |
1. | | ULECKA Malwina | 06 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 37.37 | 240 | | |
2. | | KARCZMARCZYK Julia | 06 | UKS Delfin Garwolin | 40.81 | 184 | | |
3. | | WIERZBICKA Natalia | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 46.79 | 122 | | |
4. | | CHWEDORCZUK Kamila | 07 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 48.47 | 110 | | |
5. | | LEWANDOWSKA Karolina | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 53.68 | 81 | | |
6. | | KOSZYCKA Anna | 08 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 54.84 | 76 | | |
7. | | DZIEWULSKA Marysia | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 55.47 | 73 | | |
8. | | KIJEWSKA Wera | 06 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 58.87 | 61 | | |
9. | | ROZBICKA Oliwia | 07 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 59.50 | 59 | | |
10. | | WÓJCIK Weronika | 07 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:23.36 | 21 | | |
1. | | BUJALSKI Bartłomiej | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 40.18 | 128 | | |
2. | | MAKSYMIAK Mikołaj | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 41.35 | 118 | | |
3. | | SADŁOWSKI Michał | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 42.07 | 112 | | |
4. | | KĘSIK Mateusz | 06 | UKS Delfin Garwolin | 43.18 | 103 | | |
5. | | MIKOŁAJCZUK Mikołaj | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 44.90 | 92 | | |
6. | | KUCZYŃSKI Kuba | 06 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 45.25 | 90 | | |
7. | | BRZEZIK Piotr | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 48.95 | 71 | | |
8. | | WOŻNICA Szymon | 06 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 51.77 | 60 | | |
9. | | RUMAN Tomasz | 08 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 52.36 | 58 | | |
10. | | KIJEWSKI Tobiasz | 08 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 54.10 | 52 | | |
11. | | ADAMCZUK Wiktor | 06 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 58.81 | 41 | | |
12. | | MIERZEJEWSKI Bartosz | 06 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:00.94 | 36 | | |
13. | | BORAWSKI Jakub | 06 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:02.88 | 33 | | |
14. | | POSIEWKA Paweł | 06 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:07.22 | 27 | | |
15. | | ULICKI Jakub | 08 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:13.09 | 21 | | |
16. | | LACHOWSKI Mikołaj | 07 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 1:16.10 | 18 | | |
1. | | BAKUŁA Milena | 04 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:11.81 | 358 | | | | |
2. | | WIĘCKOWSKA Alicja | 03 | UKS Delfin Garwolin | 1:12.43 | 349 |
3. | | FRĄCKIEWICZ Emilia | 03 | UKS Delfin Garwolin | 1:16.10 | 301 |
4. | | FRĄCKIEWICZ Wiktoria | 04 | UKS Delfin Garwolin | 1:21.39 | 246 |
5. | | WRÓBEL Wiktoria | 04 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:23.50 | 227 |
6. | | WARDAK Natalia | 04 | UKS Delfin Garwolin | 1:24.20 | 222 |
7. | | MOCZULSKA Oliwia | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 1:25.16 | 214 |
8. | | PIĘTKA Julia | 04 | UKS Delfin Garwolin | 1:25.84 | 209 |
9. | | POSIEWKA Aleksandra | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:31.66 | 172 |
10. | | LESZCZYŃSKA Maria | 05 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:32.98 | 165 |
11. | | WÓJCIK Łucja | 04 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:35.50 | 152 |
12. | | ULINOWICZ Klaudia | 05 | UKS Delfin Garwolin | 1:39.16 | 136 |
13. | | GÓRAS Natalia | 04 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:39.71 | 133 |
14. | | WOŻNICA Michalina | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:41.19 | 128 |
15. | | WITKOWSKA Julia | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:45.42 | 113 |
DYSKW. | | SZANIAWSKA Agata | 03 | UKS Delfin Garwolin | 1:12.55 |
| | O4 - przedwczesny start |
1. | | JĘDRZEJEWSKI Maciej | 03 | UKS Delfin Garwolin | 1:13.02 | 233 | | | | |
2. | | CZOPEK Jakub | 03 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:13.17 | 231 |
3. | | LESZCZYŃSKI Mikołaj | 03 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:13.78 | 225 |
4. | | SEREWIŚ Bartek | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 1:13.81 | 225 |
5. | | WRZOSEK Bartosz | 04 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:13.87 | 225 |
6. | | DOMINOWSKI Mikołaj | 04 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:16.97 | 199 |
7. | | FIC Nikodem | 03 | UKS Delfin Garwolin | 1:18.97 | 184 |
8. | | RUMAN Julian | 05 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:19.33 | 181 |
9. | | SIWEK Stanisław | 05 | UKS Delfin Garwolin | 1:21.03 | 170 |
10. | | STUPNICKI Bartosz | 03 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:22.34 | 162 |
11. | | FAŁEK Szymon | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:22.50 | 161 |
12. | | DROZDOWSKI Mateusz | 03 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:24.58 | 150 |
13. | | SZATANEK Kacper | 03 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:24.76 | 149 |
14. | | SITNIK Jakub | 03 | UKS Delfin Garwolin | 1:26.77 | 138 |
15. | | KOZIOŁ Karol | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 1:27.50 | 135 |
16. | | BŁOŃSKI Patryk | 05 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 1:27.71 | 134 |
17. | | DROZDOWSKI Piotr | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:30.45 | 122 |
18. | | TRZECIAK Michał | 04 | UKS Delfin Garwolin | 1:32.69 | 113 |
19. | | KARGOL Michał | 04 | UKS Delfin Garwolin | 1:32.73 | 113 |
20. | | ZIEMCZYK Igor | 04 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:34.38 | 107 |
21. | | BŁĘDOWSKI Piotr | 03 | UKS Delfin Garwolin | 1:34.94 | 106 |
22. | | SZTUK Kamil | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:37.45 | 98 |
23. | | KOBUS Antoni | 03 | UKS Delfin Garwolin | 1:38.72 | 94 |
24. | | MIKOŁAJCZYK Marcin | 05 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:52.56 | 63 |
| | LASOŃ Mateusz | 05 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:52.56 | 63 |
1. | | JASIONOWSKI Mikołaj | 01 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 57.00 | 490 | | | | |
2. | | REMISZEWSKI Paweł | 98 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 58.22 | 459 |
3. | | KORDOWSKI Konrad | 00 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 58.37 | 456 |
4. | | MARCZAK Radosław | 02 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:01.13 | 397 |
5. | | CIEŚLUK Łukasz | 98 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:02.15 | 378 |
6. | | DELUGA Patryk | 99 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:02.50 | 371 |
7. | | WASILEWSKI Artur | 98 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 1:03.47 | 354 |
8. | | DUSZCZYK Błażej | 99 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:06.18 | 313 |
9. | | WOJCIECHOWSKI Piotr | 99 | UKS Delfin Garwolin | 1:06.93 | 302 |
10. | | KOT Kacper | 02 | UKS Delfin Garwolin | 1:08.00 | 288 |
11. | | KRYSTOSZYK Maciej | 02 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 1:11.59 | 247 |
12. | | HARTMAN Kamil | 02 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:12.45 | 238 |
13. | | ŚLEDZIŃSKI Piotr | 02 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:14.03 | 223 |
14. | | KOT Patryk | 01 | UKS Delfin Garwolin | 1:18.30 | 189 |
15. | | RADOMYSKI Eryk | 00 | UKS Delfin Garwolin | 1:19.28 | 182 |
DYSKW. | | PRZYBYSZ Jan | 97 | UKS Delfin Garwolin | 1:11.47 |
| | O4 - przedwczesny start |
1. | | SEREWIŚ Bartek | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 1:24.92 | 212 | | | | |
2. | | LESZCZYŃSKI Mikołaj | 03 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:27.47 | 194 |
3. | | WOJCIECHOWSKI Jan | 05 | UKS Delfin Garwolin | 1:34.65 | 153 |
4. | | RUMAN Julian | 05 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:35.75 | 148 |
5. | | CIEŚLUK Bartosz | 04 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:36.26 | 146 |
6. | | JEDYNAK Michał | 03 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:36.56 | 144 |
7. | | SZATANEK Kacper | 03 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:36.60 | 144 |
8. | | MĄCZYŃSKI Jan | 04 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:40.76 | 127 |
9. | | DROZDOWSKI Mateusz | 03 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:41.78 | 123 |
10. | | KOZIOŁ Karol | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 1:42.76 | 120 |
11. | | KRUSZYŃSKI Michał | 04 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 1:47.36 | 105 |
12. | | WARDAK Marcin | 04 | UKS Delfin Garwolin | 1:51.56 | 93 |
1. | | KENIG Adam | 99 | UKS Delfin Garwolin | 1:05.94 | 454 | | | | |
2. | | REMISZEWSKI Paweł | 98 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 1:06.22 | 449 |
3. | | KOMOREK Mikołaj | 99 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:06.96 | 434 |
4. | | JASIONOWSKI Mikołaj | 01 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:08.41 | 407 |
5. | | SIWEK Klaudiusz | 99 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:10.74 | 368 |
6. | | SUCHTA Konrad | 00 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka | 1:13.17 | 332 |
7. | | MARCZAK Radosław | 02 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:15.40 | 304 |
8. | | WĄSAK Witold | 01 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:15.46 | 303 |
9. | | KOT Kacper | 02 | UKS Delfin Garwolin | 1:17.66 | 278 |
10. | | DOLIŃSKI Radosław | 02 | KS Neptun Sokolow Podlaski | 1:19.03 | 264 |
11. | | DUSZCZYK Błażej | 99 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 1:19.99 | 254 |
12. | | MATEJKO Maciej | 02 | UKS Delfin Garwolin | 1:25.66 | 207 |
13. | | PRZYBYSZ Jan | 97 | UKS Delfin Garwolin | 1:26.75 | 199 |
DYSKW. | | DELUGA Patryk | 99 | PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka |
| | K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół |