UKS Delfin Garwolin

Z małym akcentem na Mistrzostwach 13 latków w Ostrowcu Świętokrzyskim !!!

15-16.06.2024 to dwudniowe zmagania 13 letnich Młodzików podczas Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw na Pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dwójka podopiecznych trenera Wojtka: Katarzyna Duchna i Julian Kwas, którzy przeszli przez dwuetapowe eliminacje walczyli o swoje nowe rekordy życiowe. W przypadku Julka to 4 starty zakończone nowymi życiówkami, a w przypadku Kasi to 4 starty i 3 życiówki z czego jedna to nowy rekord klubowy Delfina w tej kategorii wiekowej w rywalizacji na 100m stylem klasycznym, który od soboty wynosi teraz 1:29:06. Warto zaznaczyć, że to ,, czwarty Nasz  rocznik, po 2002,2003 i2010, który wystąpił w Ostrowcu Świętokrzyskim podczas II rundy MDMMów 13 letnich. W treningu pozostaje Nam jeszcze czwórka zawodników, którzy będą startowali w lipcowych MP, trojka z nich ( Nikola Dziewanowska, Natalia Burno i Filip Poszytek ) jest na zgrupowaniu w Puławach ( z MKS Jagiellonka Warszaw ), a Hubert Szaniawski podczas przerwy technologicznej na Garwolance ma przygotowywać się w ICSiR w Józefowie.