Więckowska z kolejnym już medalem Mistrzostw Polski !!!!
LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS W PŁYWANIU LUBLIN
Na liście startowej znalazły się takie znane nazwiska, jak Paulina Nogaj, Jan Hołub, Filip Wypych, a nawet Paweł Korzeniowski. Wśród tej plejady gwiazd nasi trenerzy – Alicja i Mateusz – udowodnili, że miejsce na podium należy się tym, którzy nigdy nie przestają trenować.
💪 PASJA NIE ZNA WIEKU! 💪
Obydwoje są najlepszym przykładem, jak można pogodzić pracę z treningami, a w przypadku Ali to jeszcze i naukę – tym bardziej że Mistrzostwa wypadły w trakcie sesji na studiach.
Mateusz wrócił po wielu latach na arenę Mistrzostw Polski, Ala systematycznie już od wielu lat startuje i zawsze wraca z medalami. 🏊♂️🏊♀️
🥈 SREBRNY MEDAL DLA ALI – DOWÓD NA TO, ŻE WARTO!
Gratulacje dla Alicji Więckowskiej i Mateusza Szczypka – jesteście inspiracją dla naszych młodych zawodników!
UKS Delfin Garwolin – nasi trenerzy też pływają po medale!
