5 medali na Mistrzostwach Okręgu !!!!
Pływalnia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego była gospodarzem Otwartych Mistrzostw Okręgu Warszawsko – Mazowieckiego. W Stolicy wystartowało 446 zawodników z 45 klubów, w tym 17 – osobowa Nasza reprezentacja . Nasi wychowankowie zdobyli 5 medali, a uczynili to: Natalia Burno ( srebro na 1500m dowolnym ), Jagoda Jonak ( srebro na 100m klasykiem ) oraz Nikola Dziewanowska…
