Trzecie zwycięstwo z rzędu w Mityngu !!!
19 maja 2024 na Miejskiej Pływalni Garwolanka odbył się Finał XI Mityngu Pływackiego. Pierwszy raz Finał odbywał się w Naszym mieście, a to w nagrodę za wygraną podczas ubiegłorocznej edycji. Oprócz Nas oczywiście startowały Nasze zaprzyjaźnione Kluby z Mińska, Ostrowi oraz Ostrołęki. Tym razem Nasz Klub reprezentowało aż 64 osoby, którzy to łącznie zdobyli 63…
